Eighteen Sound 10NTLS2000
Midbass woofer 10" con magnete in neodimio e bobina da 2", 700 Watt program, 8 ohm. Spedizione OMAGGIO!
Product code: 10NTLS2000
2/5 working days
199,00
  • Tetracoil Technology
  • 97 dB SPL 1W / 1m average sensitivity
  • 51 mm (2 in) double layer voice coil
  • 350 W AES power handling