Eighteen Sound 10NTLW2000
Midbass woofer 10" con magnete in neodimio e bobina da 2", 700 Watt program, 8 ohm. Spedizione OMAGGIO!
2/5 working days
199,00
  • Tetracoil Technolgy
  • 98 dB SPL 1W / 1m average sensitivity
  • 51 mm (2 in) CCAW voice coil350 W AES power handling l